Przejdź do treści


Chcesz się zapisać do naszego klubu?

Dobrze trafiłeś!Na początek…

pamiętaj, że jesteśmy organizacją typu non-profit i całą swoją działalność opieramy na społecznej pracy naszych członków. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i otwarci na nowe pomysły. Wspólnie wyznaczamy nasze cele i staramy się możliwe najlepiej je realizować. Jeżeli żeglarstwo, samodoskonalenie, praca zespołowa i sięganie po marzenia mieszczą się w gronie Twoich zainteresowań, to jesteś we właściwym miejscu, dołacz do nas : )

nieco formalności

1. STATUT KLUBU
Jest to najważniejszy dokument regulujący zasady funkcjonowania JKMW „Kotwica” oraz jego Oddziałów. Warto się z nim zapoznać, aby wiedzieć m.in. jakie są prawa, ale też i obowiązki członków klubu, jak działają nasze władze oraz wiele, wiele innych.
Statut klubu w formacie PDF: POBIERZ

2. DEKLARACJA​
​Należy ją pobrać i wypełnić, a następnie doręczyć sekretarzowi klubu. Potrzebne nam będzie również Twoje zdjęcie, które zostanie wykorzystane przy wystawianiu legitymacji członkowskiej. Jeżeli chwilowo nie możesz deklaracji dostarczyć osobiście skontaktuj się z nami. W dobie komunikacji elektronicznej na pewno coś zaradzimy. Ważne jest, abyś miał/a dwoje członków wprowadzających.
Jeżeli jeszcze nikogo nie znasz czas najwyższy to zmienić. Spotkać nas można w Warszawie i Trójmieście. Napisz do nas, a ustalimy dogodny termin. Chętnie zapoznamy się z Tobą oraz Twoją wizją członkostwa.

Deklaracja w formacie PDF:          POBIERZ
Deklaracja w formacie .docx:        POBIERZ

3. OPŁATY
​Ostatnim krokiem do dopełnienia formalności jest uregulowanie wpisowego oraz składki członkowskiej. Opłaty obowiązujące w ATOL-u są następujące:

  • wpisowe do klubu – 200 zł, roczna składka – 150 zł,
  • wpisowe dla młodzieży uczącej się do 25 roku życia – 100 zł, roczna składka – 75 zł,
  • wpisowe dla osób powyżej 65 roku życia – 100 zł, roczna składka – 75 zł. 


Pieniądze można wpłacać na nasze klubowe konto:
​Oddział „ATOL” JKMW Kotwica
ul. 11 listopada 17/19, 03-446 Warszawa
Nr rachunku: 86 1090 1014 0000 0001 4282 1476
Tytułem: Imię i nazwisko – wpisowe oraz składka za rok …

DO ZOBACZENIA NA POKŁADZIE!