Przejdź do treści

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków oraz sympatyków JKWM „Kotwica” oddział „ATOL” wraz z rodzinami i osobami towarzyszącymi na:

Spotkanie opłatkowe w sobotę 17 grudnia 2016 r. o godz. 16:00

Podobnie jak w roku ubiegłym, spotykamy się w siedzibie Stowarzyszenia Oficerów Marynarki Wojennej RP przy ulicy Hożej 35/18 w Warszawie (domofon, III p.). Jak zawsze mile widziane są tradycyjne wyroby własne. Wszelkie propozycje, sugestie prosimy kierować do kol. Asi Wyderko drogą mailową: asica.wyderko@gmail.com lub tel. 606 950 010 (po godz. 17:00).

Oprócz spotkania przy stole bogatym w tradycyjne smakołyki i radości z dzielenia się życzeniami oraz opłatkiem przewidujemy także wspólny przegląd zdjęć oraz wspominek z tegorocznych prac przygotowawczych oraz rejsów na Farureju. Wszystko to oczywiście w ciepłej, świąteczno – żeglarskiej atmosferze.

Dodatkową atrakcją będzie Świąteczna Loteria Fantowa*. Do wylosowania będą atrakcyjne gadżety klubowe, żeglarskie oraz nagroda główna w postaci bonu o wartości 100 zł na dowolnie wybrany przyszłoroczny rejs na Farureju. Gorąco zachęcamy do udziału we wspólnej zabawie.

Mając na uwadze liczne starania czynione przy organizacji Spotkania będziemy wdzięczni za potwierdzenie przybycia (biuro@atol.waw.pl lub pod nr 508 199 339). Do zobaczenia!

Zarząd

* Pieniądze uzyskane z loterii zostaną w całości przeznaczone na modernizację układu chłodzenia oleju hydraulicznego na Farureju.