Przejdź do treści

Wesprzyj nas!

Jak to działa?

DAROWIZNY NA RZECZ ODDZIAŁU „ATOL” JKMW „KOTWICA”

Zależy nam, żeby nasz klub pozostał organizacją non-profit. Swoją działalność opieramy na pracy społecznej naszych członków, wolontariuszy oraz sympatyków. Z Twoim udziałem będzie nam łatwiej!

Nasze wydatki utrzymujemy na niskim poziomie. Pieniądze, które otrzymujemy od darczyńców w całości wydajemy na pokrycie kosztów związanych z naszymi działaniami statutowymi, w tym przede wszystkim na naszą klubową jednostkę – jacht Farurej, użytkowaną do realizacji rejsów klubowych i wolontariackich.

Przejrzystość finansowa jest dla nas bardzo ważna. Na koniec każdego roku będziemy publikować podsumowanie przychodów otrzymanych z darowizn oraz sposoby ich wydatkowania. Wszyscy darczyńcy otrzymają od nas potwierdzenie przekazanych darowizn, dzięki czemu będą mogli przy rozliczeniu podatku odliczyć przekazane w ciągu całego minionego roku darowizny, a co za tym idzie – zapłacić niższy podatek.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i wpłacić pieniądze, przyjmujemy darowizny poprzez bezpieczną platformę do płatności PayU. 

Pamiętaj, że żadna kwota nie jest za mała 🙂