Przejdź do treści

Dwa sezony odkąd uruchomiliśmy FARUREJA za nami! Wraz z nimi setki przepracowanych godzin, przepłyniętych mil, dziesiątki zaangażowanych żeglarzy… Gdy „drewniaków” coraz mniej na horyzoncie, a coraz więcej „na kołkach” i na sprzedaż – my wciąż wierzymy, że dzięki ciężkiej pracy oraz wspólnemu wysiłkowi jesteśmy w stanie drewniany jacht utrzymać. Utrzymać w dobrym stanie. Takim, aby żeglowanie na nim zapewniało minimum komfortu, a jednocześnie spełniało wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Aby po ciężkiej wachcie można było wsunąć się do ciepłej koi. SUCHEJ koi. Dlatego też chcemy w tym roku przeprowadzić:

REMONT NADBUDÓWKI

Jesteśmy już po wstępnych ustaleniach ze szkutnikami, którzy zdecydowali się podjąć wykonania niezbędnych prac. Pomimo ogromnych starań ze strony wszystkich zaangażowanych w utrzymanie FARUREJA przyjaciół na pokrycie kosztów remontu w chwili obecnej brakuje 20 000 złotych.

Jeżeli podobnie jak my chcielibyście, aby FARUREJ w dalszym ciągu mógł żeglować i pozostał na morskim szlaku – wesprzyjcie nas! Każdy, nawet najmniejszy wkład pomoże polepszyć stan jachtu i zapewni radość z żeglowania na nim jeszcze przez długie lata.

Wpłat w postaci darowizn na cele statutowe klubu lub dobrowolnych datków pod nazwą „Planka dla Farureja” można dokonywać na konto:
JKMW Kotwica, o. ATOL
ul. 11 listopada 17/19, 03-446 Warszawa
Nr rachunku: 68 1090 1014 0000 0001 0831 5893

Zarząd JKMW KOTWICA o. ATOL
Włodziemierz Gaul, Jędrzej Łuczak, Beata Jaskot, Katarzyna Gaul, Paweł Tomczyk